loading

Loading...

Konkurs rozstrzygnięty

Konkurs rozstrzygnięty

Z ogromną radością informujemy, że konkurs „Zielona architektura" został rozstrzygnięty. Wszystkim studentom, którzy wzięli w nim udział dziękujemy za zaangażowanie i ogrom pracy, włożonej w przygotowanie koncepcji. Jesteśmy pod wrażeniem Waszych talentów, wyobraźni i umiejętności.
Z ogromną radością informujemy, że konkurs „Zielona architektura” został rozstrzygnięty. Wszystkim studentom, którzy wzięli w nim udział dziękujemy za zaangażowanie i ogrom pracy, włożonej w przygotowanie koncepcji. Jesteśmy pod wrażeniem Waszych talentów, wyobraźni i umiejętności. W tych trudnych pandemicznych czasach nasza komisja konkursowa nareszcie wyłoniła zwycięzców. Postanowiliśmy bowiem nagrodzić kilka zespołów!
Nagrodę w wysokości 2 000 zł otrzymuje:
  • zespół: Katarzyna Grzywna, Katarzyna Bonek, Kamil Czerw.
Nagrodę w wysokości 1 000 zł otrzymują:
  • Patryk Tymoszuk,
  • zespół: Kacper Tlock, Magdalena Woronecka,
  • Magdalena Kwiatkowska.
Jednocześnie informujemy, że na dzień dzisiejszy zakładamy realizację koncepcji zielonej ściany w przestrzeni Łodzi dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Łodzi. Ustalenie to może ulec zmianie w związku z sytuacją pandemiczną.
Gratulujemy!!!
Wszystkim uczestnikom konkursu prześlemy w wiadomościach krótkie recenzje projektów – spostrzeżenia, sugestie, uwagi naszych ekspertów, zasiadających w jury. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy wyniesie wartościową lekcję, która zbliży go do osiągnięcia zawodowego sukcesu w przyszłości.
Znajdź nas na: