loading

Loading...

Meet and code 2020

Meet and code 2020

Pierwsze spotkanie Design Thinking – poprowadzone przez Edytę Gierycz (Szkoła Polska w Katarze) – zaplanowane było na 60 minut. Bardzo dużo się działo, a wszystko w przestrzeni wirtualnej. Pracowaliśmy w zespołach polsko – katarskich.

Rozpoczęliśmy od etapu empatii, czyli wybraliśmy naszą „personę”, która towarzyszyła nam do końca projektu. Poprzez burzę mózgów generowaliśmy pomysły. Podczas  pracy omawialiśmy jakie są oczekiwania naszej „persony”, o jakich rozwiązaniach pomyśleć biorąc pod uwagę codzienną ścieżkę doświadczeń z danym produktem lub usługą?

Pracowaliśmy na Jamboard’ach. Tworzyliśmy Mood board’y.

GRUPA 1

 • https://jamboard.google.com/d/1H94yMV3vJXbvgaJ8aHJrM4mFfqg-
  SNM48jz71IFOpf8/edit?usp=sharing

GRUPA 2

 • https://jamboard.google.com/d/1JyLO44pk0tcCQD7PxsxX_ST36Np8W6K1RkvJQx69nXY/edit
  ?usp=sharing

GRUPA 3

 • https://jamboard.google.com/d/1iDeswdFK9HSSbGDR7gsEgatdUj9YRCEgjjrXaBVgE9Q/edit?
  usp=sharing

GRUPA 4

 • https://jamboard.google.com/d/1DaJhuIrdsVMjSU1G76N9ZgBrGiCU6BvBg4jNfOg1pMw/edi
  t?usp=sharing

Eva – ma 12 lat i mieszka w Dosze w Katarze, chodzi do jednej z międzynarodowych szkół. Eva uwielbia czytać książki i bardzo interesuje się kosmosem, marzy aby zostać astronautą. Jest bardzo zdolna i świetnie się uczy. Ma starszego brata, który wyjechał już na studia do USA. Nie ma zbyt wielu przyjaciół. Nie umie pływać i nie uprawia żadnego sportu i ma sporą nadwagę.

Kacper – ma 11 lat i mieszka w Olsztynie, uczęszcza do państwowej szkoły podstawowej nr 1. Uwielbia sport trenuje koszykówkę i pływanie, cały rok jeździ na rowerze, w tygodniu ma wiele treningów. Jest wesoły i towarzyski, ma wielu przyjaciół, ale nie ma czasu aby ze wszystkimi się spotykać. Bardzo lubi gotować i przepada za zdrową kuchnią. Uczy się bardzo słabo, ma trudności w matematyce i językach obcych. Ma młodszą siostrę i psa.

Prowadzenie zajęć: Edyta Gierycz (Szkoła Polska w Katarze)