loading

Loading...

Gość Debaty „Inny?”

Gość Debaty „Inny?”

Szymon Hołowonia będzie gościem Debaty pt.: "Inny?", która odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku, w Centrum Promocji Mody, przy ulicy Wojska Polskiego 121 w Łodzi.

Szymon Hołownia to polski dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press . Po raz pierwszy w 2006 roku w kategorii wywiad i w 2007 w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne. Na koncie ma również nagrodę „Ślad”, MediaTory, Wiktora w kategorii największe odkrycie telewizyjne oraz Wiktora Publiczności. Pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Newsweeku”, kanale Religia.tv, prowadził autorski program w TVP1, obecnie w stacji TVN współprowadzi z Marcinem Prokopem program „Mam Talent!”, jest też felietonistą „Tygodnika Powszechnego”. Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej, ostatnio „Ludzi w czasach Jezusa” (2016) i „Instrukcję Obsługi Solniczki” (2017). Założył i prowadzi Fundację Kasisi i Fundację Dobra Fabryka, finansujących działalność Domu Dziecka w Kasisi w Zambii, hospicjum w Kabudze w Rwandzie, wiejskiego szpitala i ośrodka leczenia głodu w Ntamugendze w Dem. Rep. Konga, spółdzielni rolniczej w Burkina Faso i szkoły zawodowej w Senegalu. Jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

 

Szymon Hołowonia będzie gościem Debaty pt.: „Inny?”, która odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku, w Centrum Promocji Mody, przy ulicy Wojska Polskiego 121 w Łodzi. 

Podczas spotkania będzie można nabyć książkę z autografem autora.

Możliwe do zakup publikacje: „Święci pierwszego kontaktu”, „Jak robić dobrze”, „36,6 czyli Katechizm wg SH”, „Instrukcja obsługi solniczki”, „Ludzie w czasach Jezusa”, „Audiobook Kato Botoks”, „Audiobook Jak zostać świętym”.