loading

Loading...

Dzień Rzemiosła w M1

Dzień Rzemiosła w M1

Dzień Rzemiosła, czyli święto i prezentacja pracowni naszych mistrzów z Łodzi i regionu w Centrum Handlowym M1 już za nami.

Dzień Rzemiosła, czyli święto i prezentacja pracowni naszych mistrzów z Łodzi i regionu w Centrum Handlowym M1 już za nami.

Najpierw cały piątkowy wieczór pieczołowicie opakowywałyśmy każde stoisko w ekologiczną tekturę i papier z pomocą rodziny, by na chwilę pójść spać, bo od sobotniego rana się dopiero zadziało!

Było warto, bo w efekcie odwiedziło nasze pracownie w M1 wielu łodzian, sporo też skorzystało z możliwości wzięcia udziału w warsztatach garncarskich, hafciarskich i wycinankarskich. Bardzo nas cieszyły uśmiechnięte buzie dzieci i zainteresowanie dorosłych pracowniami m.in repuserską, plecionkarstwa, witraży czy szewstwa. Pan wikliniarz niemal wyprzedał stoisko!
Jesteście niesamowici!
Dziękujemy!

 

Dziękujemy M1 przy Brzezińskiej za zaproszenie, dziękujemy też mediom, które o naszym wydarzeniu powiedziały lub napisały TVP3 Łódź, Telewizja TOYA, Radio Łódź, Radio ESKA, Urząd Miasta Łodzi, Plaster Łódzki i kilka innych, których nie wymieniłam, bo nie wiemy, że wspomnieli ale przede wszystkim dziękujemy Wam Rzemieślnicy i Rękodzielnicy przez duże R, bez Was i Waszego udziału nie udałoby się nic.

Dziękujemy wszystkim za udział w Dniu Rzemiosła!
Grawer Jarosław Wojdak,

Koordynatorki: Marta Mariańska, Agnieszka Bohdanowicz

Oto fotorelacja z wydarzenia/ foto: Agnieszka Bohdanowicz