loading

Loading...

Ludzie

Ludzie

Niesiemy pomoc osobom potrzebującym wsparcia w jakiejkolwiek sferze aktywności społecznej, zawodowej lub rodzinnej.

Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego

Bezpłatny kurs języka angielskiego dla mieszkańców wsi.

Kurs języka niemieckiego

Kurs języka niemieckiego

Weź udział w bezpłatnym kursie językowym, zdobądź doświadczenie zawodowe w Niemczech i podejmij atrakcyjną pracę w Polsce!

Czas na pracę

Czas na pracę

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Cel projektu: Reintegracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.

Młodzi - Wykwalifikowani - Zaktywizowani

Młodzi - Wykwalifikowani - Zaktywizowani

Zapraszamy Cię do udziału w bezpłatnym szkoleniu: Specjalista ds.finansów i księgowości (126 godz.).

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

DOTACJE NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ do 23.000 zł
dla osób z województwa łódzkiego, które utraciły pracę z przyczyn dot. zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu i osób przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z pracy z przyczyn dot. zakładu pracy.

Fachowiec

Fachowiec

Zapraszamy Cię do udziału w bezpłatnym szkoleniu i interesujących stażach zawodowych!

Nowoczesne techniki sprzedaży

Nowoczesne techniki sprzedaży

Jeśli masz nie więcej niż 30 lat, nie pracujesz i nie uczysz się w trybie dziennym możesz zdobyć wymarzony zawód i odbyć ceniony na rynku pracy staż biorąc udział w naszym projekcie.

Wachlarz możliwości

Wachlarz możliwości

„Wachlarz możliwości” to możliwość wyboru szkolenia z pełnego wachlarza szkoleń! Ty decydujesz, jakie szkolenie jest Ci potrzebne, by dostać wymarzoną pracę.

Wkrótce kolejne projekty

Wkrótce kolejne projekty

Zapraszamy do współpracy w realizacji kolejnych projektów. Masz pomysł, chcesz go zrealizować. Zgłoś się do nas! Zadzwoń! Napisz!

Ludzie

Projekty prezentowe w tym dziale są realizowane głównie przez Fundację RAZEM, która ściśle współpracuje z KOLOROWO.

Dziękuję

Szanowni Państwo,   Mija trochę ponad rok odkąd Fundacja KOLOROWO po kilku latach przerwy rozpoczęła swoją nową działalność. Przede wszystkim chciałam serdecznie podziękować Iwonie Święcickiej oraz Andrzejowi Słabemu za umożliwienie działalności oraz wsparcie finansowe. Dziękuję pięknie wszystkim osobom, które przez[...]

Kurs języka niemieckiego

Nie możesz zdobyć wymarzonej pracy, bo brak Ci doświadczenia zawodowego lub znajomości języków obcych? Pomożemy Ci to zmienić!. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE, FINANSOWANYM ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH!.[...]

Czas na pracę

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Poddziałanie 9.1.1 Aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. Cel projektu: Reintegracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.[...]